KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Litografi 11244451
nr 1124 4451
Eva Stockhaus
(f. 1919), Sverige
Litografi, Eva Stockhaus (f. 1919), Sommartistel, 21/50, signerad, motivet: 20x15
Eva Stockhaus, svensk målare och grafiker född 1919.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 20:58:14
21/8 20:53:14